UAB „Sostinės kreditai“

J. Basanavičiaus g. 25a-21, Vilnius
Tel. +370 656 94000
El. paštas: rašykite mums [email protected]
Įmonės kodas: 302513887

Banko sąskaita:

AB „Swedbank“ LT917300010132783852

Darbo laikas:

I-V nuo 8 iki 17 val.
VI – VII nedirbame
Pateikus kredito paraiškas ne darbo metu, jos bus aptarnautos sekančios darbo dienos pirmosiomis minutėmis.

ecocredit

Ecocredit

Ecocredit – Kompaniją kuri siūlo įvairias finansines paslaugas: 

  • Greitieji kreditai
  • Paskolos internetu
  • Vartojimo kreditas
  • Refinansavimas
  • Faktoringas

Ecocredit.lt darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val., VI – VII nedirbame

Šiame puslapyje pateikiami kontaktai, rekvizitai įmonės „Ecocredit“. Taip pat klientai skatinami parašyti atsiliepimus apie teikiamas paslaugas. Juk kuo daugiau žinome apie kompanijas, tuo geriau galime išsirinkti paslaugų teikėją.

Ecocredit.lt – ATSLIEPIMAI ir Skundai

Žemiau pateiktoje formoje, galite parašyti atsiliepimą ar skundą apie šią kompaniją. Perskaitykite naujausią informaciją ir rinkitės tinkamą paslaugų įmonę.

Kas teikia greituosius kreditus?

Greitieji kreditai yra paskola, kuri gaunama dažniausiai nuotoliniu būdu ir per trumpą laikotarpį. Tokius kreditus dažniausiai teikia ne bankai, o firmos, kurios tuo verčiasi. Gauti greitąjį kreditą yra daug lengviau nei imti paskolą banke, sąlygos yra daug paprastesnės, todėl dažnai žmonės neturi kito pasirinkimo. Taip pat, yra sutaupomas laikas. Tokias paslaugas teikiančios įmonės žada, jog atsakymą gausite labai greitai, yra firmų, kurios išduoda kreditą vos per kelioliką minučių. Tad prireikus greitų pinigų tai yra puikus sprendimas. Deja, bet dažnai palūkanos nedžiugina imant greituosius kreditus ir tenka labai permokėti, todėl imti tokį kreditą patartina tik išskirtiniais atvejais. Norint nemokėti itin didelių palūkanų, geriau imti paskolą banke ar tiesiog palaukti, kol sutaupysite.

Ar galima nemokėti įmokų, jeigu pasiimi kreditą?

Nors greituosius kreditus teikia ne bankai, o įmonės ir kartais net žmonės, įmokas mokėti vis tiek privaloma. Norint išvengti to ir apgauti įmones, jums gresia teismai ir antstoliai. Gali būti, jog nesumokėjus įmokos, kad ir nedidelės, galite sulaukti įspėjimų. Geriau įmokas mokėti laiku, nedelsiant, gali būti, jog sutartyje bus parašyta, jog jeigu mokate per vėlai, teks sumokėti daugiau. Todėl yra itin svarbu perskaityti sutartį itin išsamiai. To nepadarius, gali tekti mokėti daugiau. Įmokų mokėjimo nereikėtų vengti, nes labai mažai šansų, jog liksite nenubausti. Visgi, jeigu skolinatės iš firmų, kurios tarpininkauja ir kreditą Jums suteiks nepažįstamas žmogus, gali būti, jog nepaduos Jus į teismą. Visgi, rizikuoti nereikėtų.

Ar greitųjų kreditų palūkanos didesnės nei bankuose?

Naudojantis greitųjų kreditų paslaugomis dažniausiai tenka mokėti didesnes palūkanas nei bankuose. Tačiau aktyviau paieškojus visada galima surasti pigiausią variantą. Norint, jog kreditas nebūtų su itin didelėmis palūkanomis turite atsižvelgti į daugelį dalykų, tokius kaip savo esamas pajamas, jeigu Jūsų pajamos itin mažos, bus rizikinga teikti Jums kreditą, todėl greičiausiai Jums teks mokėti didesnes palūkanas, svarbu ir tai ar turite įsipareigojimų kitur, jeigu taip, gali būti, jog Jums pasiūlys didesnes palūkanas. Gali būti, jog imant kreditą pirmą kartą Jums pasiūlys itin mažas palūkanas. Tai siūlo daugiau nei viena Lietuvos firma. Visgi, reikėtų įsigilinti labiau į sąlygas imant tokį pasiūlymą. Taigi, palūkanų dydis iš dalies priklauso nuo Jūsų esamos padėties. Tačiau yra svarbu ir kur kreipiatės, kai kurios įmonės teikia itin dideles palūkanas ir net Jūsų geros pajamos Jums nepadės gauti mažesnį kreditą.