Ar galimi greitieji kreditai turintiems skolų?

Greitieji kreditai gali būti itin naudingi daugeliu atveju. Neretai kreditai internetu yra imami ne tik tada, kada yra reikalingi pinigai, bet ir tada, kada reklamoje asmuo pamato gerą pasiūlymą ir panašiai. Neatsakingai imant kreditus gali tekti po kurio laiko sukti galvą kaip mokėti dideles įmokas, kaip grąžinti skolas ir taip toliau. Dėl šios priežasties reikėtų imti kreditus itin atsakingai. Greitieji kreditai turintiems skolų dažniausiai nėra suteikiami. Bendrovės bei bankai dažniausiai įvertina riziką, todėl retai yra teikiamas greitas ar vartojimo kreditas, jei asmuo turi skolų. Reikėtų atsižvelgti, jog tada, kada susidaro skolos, atsiranda ir blogi įrašai kredito istorijoje. Turint blogą kredito istoriją gauti kreditą yra itin sunku, net jei jis ir bus suteiktas, nebus suteiktos geros sąlygos. Jei kreditas yra reikalingas tam, jog būtų padengtos skolos, tuomet geriau rinktis refinansavimą. Refinansavimas yra puikus būdas sumažinti ne tik palūkanas, bet ir pratęsti kredito ar paskolos grąžinimo laiką, taip pat ir pasiskolinti papildomai. Refinansuojamos yra neretai paskolos bei kreditai net ir tada, kada asmuo turi blogą kredito istoriją ar skolų. Neretai refinansavimas yra išsigelbėjimas, ypač tiems, kurie paskolą ėmė su užstatu. Greitieji kreditai turintiems skolų yra galimi, tačiau itin retai teikiami, todėl gali tekti ieškoti kitų būdų kaip pasiskolinti.

Greitieji kreditai turintiems skolų

Kaip išvengti skolų susidarymo?

Lengviausias būdas išvengti skolų susidarymo yra neimti paskolos ar kredito. Visgi, daugeliui šis variantas netinka. Kitas būdas yra imti kreditus atsakinga. Tai reiškia, jog ne tik neimti daug kreditų, bet ir rinktis sumą bei grąžinimo terminą atsakingai. Kuo didesnę sumą imsite, tuo daugiau teks grąžinti. Nėra racionalu rinktis didesnę sumą vien dėl to, jog ją duoda. Skolintis reikėtų tik tiek, kiek galėsite grąžinti ir kiek Jums reikės. Dažnai pasitaiko, jog žmonės ima didesnius kreditus vien dėl to, nes bijo, jog gali neužtekti visos sumos ar pasiskolina papildomoms išlaidoms. Dažniausiai papildomai pasiskolinta suma yra greitai išleidžiama, todėl sprendimas imti didesnį kreditą nėra galimas. Norint išvengti skolų reikėtų apskaičiuoti, kokios sumos tiksliai reikia, taip pat paskaičiuoti palūkanas pagal grąžinimo terminą. Skolinantis ilgesniam terminui, bus sumažintos palūkanos, tačiau jas mokėti teks ilgiau, todėl neverta tempti laiko dėl mažų įmokų ir palūkanų, nes bendra suma susidaro gerokai didesnė. Retai pasitaiko, jog asmuo ima kreditus atsakingai ir vis tiek susidaro skolos. Jei mokamos įmokos nesudaro itin didelės gaunamų pajamų dalies, tuomet neturėtų kilti sunkumų reguliariai mokant įmokas.

Ar greitieji kreditai yra brangūs?

Neretai žmonės teigia, jog skolintis iš greituosius kreditus teikiančių bendrovių yra daug brangiau nei iš bankų. Tokie žmonės neretai labai klysta. Greitųjų kreditų paslaugos yra brangios. Už kreditus bei paskolos tenka nemažai sumokėti, bet lygiai taip pat ir bankuose tenka mokėti už paskolą nemažą sumą. Bankai siūlo itin panašias palūkanas kaip ir kreditus teikiančios bendrovės. Kartais imti kreditą iš bendrovės yra gerokai pigiau nei iš banko. Kai kurios bendrovės siūlo imti kreditą tiesiog nemokamai. Nemokėti palūkanų už kreditą nesiūlo joks bankas. Būtent dėl to kartais yra verta kreiptis į bendrovę, o ne į banką. Skolintis nemokamai galima net iki 1 000 eurų. Toks variantas gali būti itin naudingas nemažai žmonių. Bendrovės teikia kreditus neretai ne tik tiems, kurie turi idealią kredito istoriją, bet ir tiems, kurie teikia riziką. Tokiems asmenims yra pasiūlomos didesnės palūkanos. Tokiu atveju paskola gali būti itin brangi. Mokus klientas, kuris turi gerą kredito istoriją, dažniausiai gauna geriausias sąlygas ir palūkanas. Žinoma, vien tai, jog skolintis bankuose kainuoja panašiai, nereiškia, jog paskolos bei kreditai nėra brangūs. Skolintis iš tiesų yra itin brangu. Neretai tenka grąžinti ne tik kelis šimtus eurų, bet ir tūkstantį ar net daugiau. Paskolą ar kreditą reikėtų imti tik tuo atveju, jei jis yra būtinas. Priešingu atveju nereikėtų rinktis kredito, geriau tiesiog kurį laiką taupyti. Norint gauti kreditą geriausiomis sąlygomis reikėtų ne tik teikti kuo mažiau rizikos. Neretai geros sąlygos yra siūlomos ne tik naujiems klientams, bet ir lojaliems. Taip pat geresnes palūkanas gali gauti tie, kurie užstato turimą turtą. Tokiu atveju klientas teikia itin mažą riziką ir gali tikėtis mažiausių palūkanų. Imti kreditą yra brangu, tačiau nei bankai, nei kitos įmonės nesiūlo mažesnių palūkanų nei greitųjų kreditų bendrovės, todėl nėra skirtumo ar skolintis iš banko, ar bendrovės.