Kas yra greitos paskolos?

Greitos paskolos yra paskola, kuri yra suteikiama itin greitai. Ji yra skirta žmonėms, kuriems itin skubiai reikia pinigų ir neturi kur kitur pasiskolinti. Imant šią paskolą atsakymas yra gaunamas itin greitai ir pinigai į sąskaitą pervedami iš karto. Tai yra itin geras sprendimas tiems, kuriems pinigų reikia jau šiandien. Ši paskola yra itin naudinga ne tik dėl to, jog yra greita, bet ir todėl, jog dažnai skolinantis pirmą kartą tokios paskolos yra suteikiamos visiškai nemokamai. Tai yra daroma tam, jog klientas taptų lojalus ir vėliau vėl kreiptųsi į tą pačią įmonę. Tačiau yra ir papildomų sąlygų. Dažnai tai būna taikoma tik tiems, kurie skolinasi tam tikrą sumą ir tik tam tikram laikotarpiui. Priešingu atveju teks paskolą grąžinti tomis pačiomis sąlygomis kaip ir tiems, kurie jau skolinosi prieš tai. Tai yra itin puikus pasirinkimas, jeigu Jums skubiai reikia pinigų, tačiau nenorite mokėti palūkanų ir paskolą norite grąžinti geriausiomis sąlygomis. Toks pasiūlymas yra itin geras, tačiau jį teikia ne visos įmonės, todėl yra itin svarbu, jog peržiūrėtumėte įvairius įmonių pasiūlymus ir išsirinktumėte labiausiai Jums tinkantį. Priešingu atveju, gali tekti mokėti daugiau.

Greitos paskolos

Ar greitos paskolos yra teikiamos bankuose?

Deja, bet bankai dažniausiai neteikia greitųjų paskolų. Greitos paskolos dažniausiai yra teikiamos internetu. Tačiau įmonėse imti paskolą kartais būna daug geriau nei banke. Dažniai įmonės ieško klientų, konkurencija yra didelė, todėl jos pateikia itin geras sąlygas Jums ir reikia mokėti itin mažas įmokas. Įmonės, kurios teikia paskolas, dažniausiai yra patikimos. Labai svarbu pasidometi apie įmonę, prieš imant paskolą. Jeigu nepasitikite paskola internetu, kreipkites į įmones, kurios teikia tiek internetu, tiek ofise arba tam tikruose terminaluose. Norint imti greitą paskolą Jums nereikės nieko tik pastovių pajamų ir nebūti skolose, tik tokios sąlygos patenkins Jūsų norą pasiskolinti. Bankuose dažnai yra daug daugiau sąlygų ir gali būti, jog ne visada norintys juos atitiks.

Ką daryti, jeigu nesuteikia greitos paskolos?

Greitos paskolos yra teikiamos visiems, kurie atitinka minimalius reikalavimus. Jeigu neatitinkate reikalavimų, tuomet gali būti, jog Jums tiesiog reikia palaukti. Kai kurios įmonės neteikia paskolos tiems, kurie neišdirbo daugiau nei trijų mėnesių, nes dažniausiai tai reiškia, jog žmogus šiuo metu turi bandomąjį laikotarpį ir gali bet kada netekti darbo. Galbūt Jums tiesiog reikia palaukti kelis mėnesius, kol galėsite imti paskolą. Gali būti, jog Jūsų pajamos yra per mažos arba tiesiog negalite imti paskolos, nes turite skolų arba esate nemokus. Tokiais atvejais Jums nebus teikiama paskola, nebent pataisysite šią padėtį. Gali būti ir tai, jog esate nepilnametis, tokiu atveju paskola Jums tikrai nebus teikiama, net jeigu ir dirbate. Gali būti tai, jog Jūsų sutuoktinis turi itin didelių skolų, todėl Jums nėra teikiama paskola. Gali būti ir kitų dalykų, labai svarbu yra išsiaiškinti ir tuomet bandyti spręsti esamą situaciją. Gauti paskolą nėra sunku, tačiau jeigu neatitinkate reikalavimų, tuomet mažai ką galite padaryti. Galite bandyti ieškoti darbo, kuris Jums suteiktų didesnes pajamas ir tuomet prašyti paskolos arba ieškoti papildomo darbo, jog pajamos būtų didesnės ir galėtumėte gauti paskolą. Arba tiesiog ieškokite kitos įmonės. Yra įmonių, kurios teikia paskolas net ir tiems, kurie neturi darbo, tačiau tai yra itin rizikinga, nes tokie asmenys yra itin rizikingi, todėl yra nemažai šansų, jog teks turėti nemalonumų su tokiu klientu ir jog jis nebus mokus.

Greitos paskolos

Ką daryti, jeigu praleidote vieną ar daugiau įmokų?

Praleidus įmoką ar net kelias Jus apie tai greičiausiai informuos įmonė, iš kurios ėmėte paskolą ir bandys išsiaiškinti esamą padėtį. Gali būti, jog įmonė nebus taiki ir bendrauti su Jumis siųs antstolius. Geriau nevėluoti su įmokomis, nes visa tai yra fiksuojama ir jeigu nebūsite mokus arba mokėsite nuolat vėluodamas, gali būti, jog tai bus paskutinė paskola, kurią Jums suteikė ši įmonė. Gali būti, jog ir kitos įmonės bei bankai gali atsisakyti duoti Jums paskolą tokiu atveju, jeigu Jūs vėluojate su įmokomis arba išvis jų nemokate. Jeigu praradote darbą ir nebeturite pajamų, tuomet turite kuo greičiau ieškoti kito darbo arba išnuomoti būstą, galbūt parduoti automobilį ar kokį nors daiktą, jog netektų gailėtis ateityje. Geriau kurį laiką padirbti darbą ne pagal Jūsų kvalifikaciją, jog grąžinti paskolą nei vėliau gailėtis, nes joks bankas nebesuteiks Jums paskolos arba suteiks tik su itin didelėmis palūkanomis.

Greitos paskolos

Ar galima paskolą grąžinti anksčiau?

Dažnai įmonės siūlo paskolos grąžinimą anksčiau nemokant palūkanų. Tai yra itin puiki sąlyga ir daugeliui žmonių yra itin svarbu, jog tai būtų paminėta sutartyje. Sudarant sutartį dažnai reikia išnagrinėti kiekvieną punktą, jog netektų gailėtis. Daugelis žmonių nori grąžinti paskolą anksčiau ne vien dėl to, jog tuomet sutaupys pinigus, bet ir todėl, jog nenori būti prisirišę ir skolingi. Daug lengviau gyventi, kai nesi niekam skolingas ir gali lengvai gyventi prie nieko nesitaikydamas. Esant skolingam įmonei, reikia nuolat įmokas mokėti laiku, kartais tenka aiškintis neaiškumus, kurie dažnai kyla dėl įmonės darbuotojų aplaidumo kaltės. Dėl šių visų dalykų yra geriausia, jeigu tiesiog paskolą grąžinama anksčiau. Žinoma, jeigu Jūsų pajamos nėra didelės greičiausiai to padaryti neišeis. Tokiu atveju, teks mokėti įmokas kiekvieną mėnesį ir tiesiog laukti, kol sumokėsite visą sumą.

Kiek greitųjų paskolų galima pasiimti?

Greitųjų paskolų skaičius bei suma priklauso nuo Jūsų pajamų. Jeigu uždirbate gerokai daugiau nei vidutinis atlyginimas, tuomet greičiausiai Jums bus suteikti gerokai daugiau nei tiems, kurių atlyginimas yra vidutinis arba minimumas. Jūsų pasirinkimas kiek paskolų prašyti, tačiau įmonės gali neduoti daug paskolų, jeigu manys, jog tai yra rizikinga arba gali duoti paskolą su itin didelėmis palūkanomis. Geriau grąžinti vieną paskolą ir tuomet imti kitą, nes kitaip gali būti, jog teks gyventi itin susispaudus. Prieš perkant būtinai apsvarstykite ar tai yra Jums būtina, jeigu ne, tuomet tiesiog palaukite, kol galėsite imti paskolą arba geriausiu atveju bandykite sutaupyti. Taupymas visada yra geriausias variantas, daug geriau sutaupyti reikiamą sumą ir tuomet džiaugtis nauju pirkiniu nei įsigyti ir tik paskui po truputį mokėti. Nebent suma yra itin didelė, o įsigyti prekę ar paslaugą yra būtinybė.

Ar greitųjų paskolų palūkanos yra itin didelės?

Greitos paskolos yra itin patrauklios, nes jas gauti užtrunka vos kelioliką minučių. Jas teikiančios įmonės dažnai būna patikimos, todėl dėl to taip pat nereikėtų jaudintis, nebent kreipsitės į mažai žinomą įmonę. Greitos paskolos dažnai nebūna itin brangios, bet tai priklauso nuo daugelio dalykų. Jeigu paskolą imsite ilgam laikotarpiui, teks mokėti daugiau, jeigu trumpesniam, tuomet įmokos bus didesnės, bet sumokėta suma bus gerokai mažesnė. Labai svarbu yra atsižvelgti į daugelį dalykų. Yra įmonių, kurios teikia nemokamas pirmas greitas paskolas. Jeigu kreipiatės į įmonę pirmą kartą, tuomet geriausia būtų tiesiog imti paskolą iš tos įmonės, kuri ją siūlo nemokamai. Tokiu atveju Jūs tikrai sutaupysite. Tačiau dažnai imant tokią paskolą būna papildomų sąlygų, kurios šiek tiek riboja. Dažniausiai būna nurodyta suma, kurios ribos negalima peržengti, ir laikas, per kurį turėtumėte grąžinti paskolą. Jeigu reikės didesnės paskolos, tuomet toks pasiūlymas ne tiks, nebent kreipsitės į daugiau nei vieną įmonę, bet tai gali netikti dėl to, nes jos gali nepateikti tokių pačių sąlygų dėl to, jog turite paskolą jau kitoje įmonėje. Geriausia būtų, jeigu prieš tai pasikonsultuotumėte su konsultantais internetu arba telefonu. Tai neturėtų užtrukti ilgai, tačiau galite gauti itin naudingos informacijos, todėl labai gerai yra tai padaryti ir tuomet būti tikriems, jog turėsite paskolą itin geromis sąlygomis.

Greitos paskolos

Ar galima imti greitą paskolą, jeigu jau turi paskolą ar net kelias?

Greitos paskolos yra itin naudinga todėl, jog jas pasiimti neužtrunka daug laiko, taip pat ir todėl, jog reikalavimai nėra tokie dideli kaip bankuose. Tačiau ar galima imti paskolą, jeigu jau turi įsiskolinimų? Tai priklauso nuo daugiau nei vieno dalyko. Jeigu paskolą turite ir ją mokate nevėluodami, ji nesudaro didelės dalies Jūsų pajamų, tuomet greičiausiai paskola Jums bus suteikta. Tačiau, jeigu esate nemokus arba turima paskola sudaro didžiąją dalį Jūsų pajamų, tuomet reikėtų susitaikyti su tuo, jog greičiausiai neturėsite galimybės gauti dar vieną paskolą. Gavus atsakymą iš vienos įmonės nereikėtų daryti išvadų. Dažnai įmonės turi skirtingus reikalavimus, todėl gali būti, jog viena įmonė suteiks paskolą, o kita – ne. Todėl yra itin svarbu, jog Jūs nenusiviltumėte, jeigu negavote paskolos ir mėgintumėte pateikti paraišką kitose įmonėje ir tuomet spręsti. Galbūt, jeigu šiuo metu paskolos nesuteikia, šiek tiek palaukite ir bandykite vėl, gal Jums teks palaukti, kol grąžinsite vieną iš paskolų. Svarbu, jog išsiaiškintumėte priežastį, kodėl nebuvo suteikta paskola ir tik tuomet darytumėte išvadas. Jeigu visos įmonės atsisako teikti paskolą, nesikreipkite į nepatikimas įmones, kurios teikia paskolas visiems už itin dideles palūkanas. Jeigu Jūsų prašymą atmetė, vadinasi, jog Jūsų situacijoje imti dar vieną paskolą būtų per daug rizikinga, galbūt turėtumėte paklausyti specialistų ir palaukti, kol galėsite imti paskolą ir tuomet imti.

Ar galima refinansuoti greitąją paskolą?

Refinansuoti galima didžiąją dalį paskolų, nepaisant jų rūšies. Jeigu Jūs esate nepatenkintas teikiamomis paslaugomis, palūkanomis ar tiesiog aptarnavimu, tuomet galite kreiptis į kitą įmonę ar banką ir prašyti, jog suma būtų refinansuota ir tuomet džiaugtis naujomis palūkanomis. Tai puikus variantas ir tiems, kurie turi kelias paskolas ar kreditus skirtingose įmonėse, tai gali būti gana painu, todėl būtų itin patogu, jeigu paskolą turėtumėte tik vieną viename banke ar įmonėje. Dėl refinansavimo galima kreiptis dėl įvairių priežasčių. Svarbu, jog išsirinktumėte labiausiai tinkančią įmonę, kuri pasiūlytų Jums geriausią variantą. Galbūt nereikėtų rinktis pirmąjį variantą, neskubėkite ir išsirinkite itin išrankiai, jog netektų vėl gailėtis ir vėl kreiptis į kitą įmonę. Yra labai svarbu, jog prieš priimant sprendimą jį gerai apsvarstytumėte ir tik tuomet priimtumėte jį. Nereikėtų skubėti, visgi, paskolą jau turite, nuo to, jog mokėsite didesnę įmoką dar mėnesį ar du, daug kas nepasikeis, todėl geriausia yra išsirinkti tinkamiausią variantą.