Ar galimi ilgalaikiai greitieji kreditai?

Imant kreditą ar paskolą daugeliui svarbu ne tik gauti geriausias sąlygas, bet ir gauti kuo greičiau. Būtent dėl šios priežasties greitas kreditas yra dažniausias pasirinkimas. Paskolos ir kreditai internetu gali būti teikiami greitai ir lengvai, būtent dėl šios priežasties sulaukia daug klientų, nors ir siūlo dideles palūkanas. Neretai greitųjų kreditų siūlomų sumų neužtenka tam, jog būtų galima įsigyti brangesnį daiktą ar kitaip naudingai panaudoti pinigus. Yra bendrovių, kurios siūlo skolintis ir didesnes sumas. Ilgalaikiai greitieji kreditai yra teikiami, tačiau juos siūlo ne itin didelė dalis bendrovių. Skolinantis didesnę sumą tenka rinktis ilgesnį grąžinimo terminą. Tai nėra būtina, bet priešingu atveju gali susidaryti didelės įmokos ir paskola ar kreditas gali būti nesuteiktas, jei gaunamos pajamos yra per mažos. Ilgalaikiai greitieji kreditai gali būti teikiami mažesnėmis palūkanomis. Taip jau yra, jog kuo ilgesnį laiką asmuo pasirenka, tuo mažesnes palūkanas jam siūlo. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog bet kurią sumą yra pigiau grąžinti per trumpesnį laiką, nes kuo ilgiau teks mokėti, tuo daugiau teks mokėti už palūkanas, net ir jei jos yra mažesnės.

Ilgalaikiai greitieji kreditai

Ar ilgalaikiai greitieji kreditai teikiami taip pat kaip ir kiti greitieji kreditai?

Greitieji kreditai yra dažniausias pasirinkimas dėl to, nes yra teikiami greitai ir lengvai. Ilgalaikiai greitieji kreditai yra teikiami dažniausiai ne tokiomis pačiomis sąlygomis kaip kiti greiti kreditai. Nereikėtų tikėtis, jog 10 000 eurų paskolins taip pat greitai ir lengvai kaip 500 eurų. Dažniausiai suma ne tik yra ilgiau svarstoma, bet ir gali tekti pateikti papildomus dokumentus, užstatą, gali tekti išsamiai papasakoti, kur bus panaudota paskolinta suma. Reikėtų atsižvelgti ir į tai, jog nors greitieji kreditai teikia siūlo ir didesnes sumas, neretai nėra verta jas pasirinktas. Vartojimo kreditas tokiu atveju gali būti geresnis pasirinkimas. Neretai siūloma suma siekia net iki 25 000 eurų, o ir palūkanos gali būti pasiūlytos daug mažesnės. Internetu gali būti suteikti lygiai taip pat greitai kaip ir ilgalaikiai greitieji kreditai. Ilgalaikius greituosius kreditus teikia itin maža dalis žinomų ir patikimų bendrovių, todėl tikrai reikėtų apsvarstyti ar verta rinktis tokį variantą?

Ar ilgalaikiai greitieji kreditai yra brangūs?

Greitieji kreditai kainuoja daug. Mokėti dažnai tenka ne tik už palūkanas, bet ir sutarties mokestį, administracinį mokestį ir taip toliau. Būtent dėl šios priežasties neretai yra verta taupyti, o ne imti greitąjį kreditą. Ilgalaikiai greitieji kreditai gali būti itin brangūs. Nors ir tokiu atveju greičiausiai bus pasiūlytos mažesnės palūkanos, nes kuo ilgesniam laikui imamas kreditas, tuo mažesnės palūkanos būna pasiūlytos, tačiau suma vis tiek susidaro gerokai didesnė. Ilgalaikiai greitieji kreditai gali būti itin brangūs, todėl nereikėtų jų rinktis, nebent yra rimta priežastis. Reikėtų kreditą imti tik būtinu atveju. Nereikėtų jo pasirinkti tam, jog būtų gerai praleistos atostogos, papildyta spinta ar vestuvių surengimui. Kreditą reikėtų imti tik būtiniems dalykams arba tada, kada taupymui prireikti daugiau nei kelerių metų.

Ką daryti, jei mokamos įmokos yra per didelės?

Neretai pasitaiko, jog žmonės ima paskolas bei kreditus neatsakingai, todėl tenka mokėti dideles įmokas kiekvieną mėnesį. Kai mokamos įmokos sudaro itin didelę dalį gaunamų pajamų, gali būti itin sunku mokėti jas reguliariai. Būtent tuomet yra naudinga kreiptis dėl refinansavimo. Refinansavimas gali ne tik sumažinti palūkanas, bet ir paskolinti papildomai ar pratęsti grąžinimo terminą. Naudinga ir tai, jog gali būti refinansuojama ne viena, o visos turimos paskolos ar kreditai. Tai gali būti itin naudinga tada, kada asmuo turi daugiau nei kelis kreditus iš skirtingų bendrovių. Visgi, kartais refinansavimas nėra suteikiamas. Dėl refinansavimo neretai kreipiasi ne tie, kurie nėra patenkinti kredito sąlygomis, o tie, kurie neturi kito pasirinkimo. Dažnai dėl refinansavimo kreipiasi tie, kurie turi skolų ir jiems gresia susidūrimas su antstoliais. Tokiu atveju refinansavimas yra geriausia išeitis, nes galima pasiskolinti papildomai ir pratęsti grąžinimo terminą. Tačiau gali būti, jog refinansavimo tokiu atveju nesuteiks. Jei kredito istorija yra visiškai sugadinga ar asmuo prarado pastovias pajamas, todėl nemokėjo įmokų, tuomet refinansavimas nebus suteiktas ar jį gauti bus itin sunku. Norint išvengti didelių palūkanų, reikėtų imti atsakingai kreditus. Siųsti paraišką reikėtų į daugiau nei kelias bendroves, jog būtų pasiūlytos geriausios sąlygos ir imti kreditą tik būtinu atveju. Tokiu atveju neteks ieškoti refinansavimo ir bus nesunku mokėti įmokas.