Kas yra kreditai internetu?

Kreditas internetu yra kreditas, kurį suteikia ne bankai, o įmonės, teikiančios kreditus bei paskolas. Norint imti tokį kreditą Jums nereikės užstato ir gausite jį itin greitai. Tokie kreditai turi itin daug privalumų. Visų pirma, Jūsų laikas bus sutaupytas. Jums nereikės eiti į banką ir laukti eilėse, konsultuotis su specialistu, visa reikalinga informacija bus pateikta internetinėje svetainėje, Jums tik reikės užpildyti trumpą paraišką. Tai padarius netrukus sulauksite atsakymą ar kreditus Jums bus suteiktas. Gerai ir tai, jog reikalavimai tokiose įmonėse yra ne tokie dideli kaip bankuose. Bankai gali reikalauti daug dalykų ir jeigu neatitinkate jų reikalavimų, paskola nebus suteikta. Jeigu atitinkate pagrindinius reikalavimus, tačiau neatitinkate likusių, kreditas bus suteiktas, bet gali tekti mokėti itin aukštas palūkanas. Tokiu atveju, kreditą imti net neapsimoka. Kreditai internetu turi daug mažiau sąlygų, taip pat tokios įmonės dažnai siūlo išskirtinius pasiūlymus, nes konkurencija yra labai didelė ir sunku sulaukti klientų. Todėl tokią paskolą galima gauti itin pigiai. Reikia tik sulaukti gero pasiūlymo. Visgi, yra ir tokių įmonių, kurios teikia labai nelanksčias sąlygas ir dideles palūkanas. Labai svarbu yra atkreipti dėmesį į visas sąlygas. Labai svarbu yra tai ar bus galima grąžinti kreditą anksčiau nustatyto laiko, ar būtų galima pratęsti nustatytą laiką, ar gali būti keičiamos palūkanos ir taip toliau. Yra be galo svarbu perskaityti sutartį ir jeigu sąlygos Jūsų netenkina, pasiūlyti savo variantą ir prašyti, jog sutarties sąlygos būtų pakeistos. Jūsų pasiūlymas greičiausiai bus atmestas, tačiau, jeigu nepasirašėte sutarties, galite tiesiog atsisakyti kredito ir rinktis kitą įmonę, kuri pasiūlys geresnes sąlygas arba bus palankesnė Jūsų pasiūlymams. Yra itin svarbu, jog prieš imdami kreditą pasidomėtumėte ne tik įmone, į kurią kreipėtės, tačiau ir kitomis įmonėmis. Galbūt kitos siūlo gerokai mažesnes palūkanas arba geresnes sąlygas. Būtų idealus variantas, jeigu Jūs ne tik pasidomėtumėte įmonėmis, tačiau ir paskaitytumėte kitų žmonių atsiliepimus. Galbūt yra žmonių, kurie nukentėjo nuo šios įmonės arba tiesiog liko nepatenkinti aptarnavimu ir taip toliau. Tai yra labai svarbu, kad gautumėte geriausią pasiūlymą ir džiaugtumėtės mažomis palūkanomis.

kreditai internetu

Kiek užtrunka kreditai internetu?

Kreditai internetu neužtrunka tiek, kiek tektų laukti bankuose. Tačiau jie nėra gaunami iš karto. Kreipiantis į įmonę dėl kredito gali tekti laukti nuo keliasdešimt minučių iki valandos ar kelių. Tai priklauso nuo įmonės, į kurią kreipiates. Prieš suteikiant kreditą, įmonė turi būti tikra, jog esate tinkamas kandidatas, galėsite grąžinti kreditą, jog neturite daug skolų, taip pat yra itin svarbu, kad būtumėte mokus. Jeigu Jūsų kredito istorija nėra gera, gali būti, jog Jums nebus suteiktas kreditas. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, greičiausiai kreditą gausite tikrai greitai. Jeigu imate pirmą kreditą, geriausia būtų kreiptis į įmones, kurios teikia išskirtines sąlygas tiems, kurie ima kreditus pirmą kartą. Tokios įmonės siūlo išskirtines sąlygas, taip pat jis gali būti suteiktas kiek greičiau. Jeigu Jums pinigų reikia skubiai, kreditai internetu yra itin puikus pasirinkimas. Tai tikrai patikima, jeigu kreipsitės į įmonę, kuri yra žinoma ir neturi daug blogų atsiliepimų. Kai kurios įmonės siūlo trumpesnį laiko tarpą, kitos ilgesnį, tačiau tai neturėtų būti rodiklis, renkantis įmonę, kuri suteiks kreditą. Yra daug svarbiau tai, kokias palūkanas teks mokėti ir kiti sutarties punktai nei tai, kiek laiko teks laukti iki tol, kol pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą. Gavus kreditą juo galėsite iš karto pasinaudoti, o gražinti gali tekti net po kelių mėnesių. Kai kurios įmonės būtent tokias sąlygas siūlo, kas yra itin geras pasiūlymas. Jeigu šiuo metu pinigų visiškai neturite, galite pasirinkti įmonę, kuri siūlo kreditą pradėti grąžinti tik po kelių mėnesių. Tokiu atveju galėsite būti tikras, jog kreditą galėsite grąžinti. Kreditai internetu gali užtrukti ir ilgiau. Ne visi kreditai internetu yra greitieji kreditai, todėl kai kurių gali tekti palaukti. Visgi, jeigu tokia įmonė siūlo geriausias sąlygas, tuomet laukti tikrai yra verta.

kreditai internetu

Ar visi gali pasinaudoti kreditų internetu paslaugomis?

Kai kuriems gali pasirodyti, jog šiais laikais kreditą gauti yra itin lengva. Kreditas internetu yra itin greita, tačiau dabar galima gauti kreditą net ir žinute. Tai yra itin paprasta, tačiau galbūt taip tik atrodo. Deja, bet ne visi gali gauti kreditus. Yra nemažai reikalavimų net ir įmonėse, ne tik bankuose. Įmonės dažnai reikalauja, jog žmogus, imantis paskolą būti pilnametis, turėtų darbą, nebūtų įsiskolinęs ir būtų mokus. Jeigu vieno iš šių reikalavimų neatitinkate arba kelių gali būti, jog kreditą vis tiek galėsite gauti. Tačiau, jeigu gausite kreditą, įmonė Jums pasiūlys itin dideles palūkanas ir imti kreditą bus tikrai nenaudinga. Tokiu atveju geriau bandyti taupyti pačiam. Įmonės dažnai pasiūlo itin dideles palūkanas tiems, kurie neatitinka reikalavimų, nes jiems yra rizikinga teikti jiems savo paslaugas. Gali būti, jog žmogus nemokės įmokų, jis gali tiesiog dingti ir panašiai. Įmonės dažnai baiminasi to, jog net antstoliai jiems gali nepadėti. Jeigu žmogus neturi darbo, jokio sukaupto turto, tokiu atveju antstoliai negali padėti. Galite paduoti žmogų į teismą, tačiau net ir jis neatims iš tokio žmogaus nieko, nes jis nieko neturi. Žinoma, vos tik tokiams žmogui įsidarbinus, jo atlyginimas keliaus į įmones, kurioms jis buvo skolingas, tačiau yra žmonių, kurie darbo taip ir nesusiranda. Todėl įmonės labai atsakingai žiūri į tai, nes gali pačios likti nukentėjusiomis ir bankrutuoti. Kreditai internetu yra itin palankūs visiems, kurie turi darbus ir yra mokūs. Jeigu esate turėjęs kreditą prieš tai ir jį sumokėjote be jokių skolų, tai gali būti Jūsų privalumas, nes įmonės į tai atsižvelgia.

Ką daryti, jeigu neturiu galimybės grąžinti kredito?

Netekus darbo kiekvienam žmogui atsiranda daug rūpesčių. Dažnai žmonės nebegali skirti pinigų buto nuomai, pramogoms ir taip toliau. Tačiau yra tokių, kurie turi skolų. Tai nebūtinai turi būti būsto paskola. Galbūt pirkote automobilį lizingu, gali būti įvairių variantų. Jeigu turite kreditą, kurį reikia grąžinti, bet netekote darbo, gali kilti nemažai sunkumų. Greičiausiai Jums teks bendrauti su antstoliais ir pokalbiai nebus malonūs. Jeigu kreditą ėmėte su užstatu, greičiausiai iš Jūsų bus atimtas užstatas, tačiau jeigu imdami kreditą nieko neužstatėte ir neturite jokio turto, tuomet gali būti, jog bendrauti su antstoliais gali tekti ilgai. Geriausiai tokiu atveju bandyti kuo greičiau susirasti darbą, jau nebėra svarbu kokį, svarbu, jog turėtumėte pastovias pajamas ir galėtumėte kreiptis į kitas įmones ar bankus dėl kredito refinansavimo. Tai vienintelė išeitis ir gana gera išeitis, nes taip pat Jums gali būti pasiūlytos geresnės sąlygos. Svarbu, jog atsitikus tokiai situacijai Jūs nepasimestumėte ir pradėtumėte ieškoti darbo. Kurį laiką galima padirbti ir darbą, kuris neatitiks Jūsų kvalifikacijos. Tai geresnis variantas nei vaikščioti po teismus.

Ar įmonė gali didinti palūkanas?

Dažnai žmonėms atrodo, jog daug patikimiau yra imti paskolą banke. Tačiau dažnai pasitaiko, jog žmogus neatitinka banke nurodytų reikalavimų arba paskolos ar kredito reikia greitai, todėl nėra laiko ir vis tiek renkasi kreditą internetu. Tokios įmonės dažniausiai yra patikimos. Tačiau yra labai svarbu, jog itin atidžiai skaitytumėte sąlygas. Įmonė neturėtų didinti palūkanų, tačiau gali būti, jog sutartyje bus įrašyti įvairūs papildomi mokesčiai, kurių neskaitėte ir panašiai. Todėl yra itin svarbu, jog atidžiai skaitytumėte sutartį ir jeigu kyla klausimų, tiesiog klaustumėte. Imant kreditą internetu dažnai atrodo, jog nėra su kuo pasikonsultuoti, tačiau tai nėra tiesa. Įmonių interneto svetainėse visada yra nurodyti elektroniniai paštai arba telefono numeriai, todėl yra itin svarbu, jog susisiektumėte su specialistais, jeigu kyla bent vienas klausimas. Geriau prieš kreipiantis į tokias įmones išsiaiškinti visus klausimus, kurie kyla, jog vėliau netektų gailėtis.

Ką daryti, jeigu kredito negavau?

Jeigu įmonė atsisakė suteikti Jums kreditą greičiausiai tam buvo priežastis. Visų pirma, galite mėginti kreiptis kitur, galbūt kita įmonė sutiks suteikti Jums kreditą. Priešingu atveju, turėtumėte atidžiau pasidomėti reikalavimai ir pasvarstyti, kurių konkrečiai neatitinkate ir tuomet priimti sprendimą. Galbūt Jums reikės šiek tiek palaukti, kol galėsite gauti kreditą. Gal tik neseniai pradėjote darbą, turite bandomąjį laikotarpį, tokiu atveju įmonės tikrai nenorės teikti Jums kredito. Dažnai reikalavimuose būna paminėta, jog kreditai teikiami tik asmenims, kurie yra išdirbę toje pačioje įmonėje bent tris mėnesius ir dirba joje iki šiol. Vargu ar įvyko kokia klaida, todėl nereikėtų aplikuoti tol, kol gausite kreditą. Jeigu kyla klausimų, kodėl nebuvo suteiktas kreditas, tuomet galite susisiekti su įmone ir paklausti kokia priežastis buvo. Gavus atsakymą, nebandykite įtikinti, jog esate patikimas, tiesiog atsižvelkite į specialisto komentarus ir bandykite tai pakeisti, tuomet prašykite kredito vėl.

kreditai internetu

Ar galima kreditą grąžinti anksčiau?

Pasitaiko atvejų, jog suma yra sutaupoma anksčiau ir norisi grąžinti kreditą anksčiau. Tokiu atveju dažnai žmonės tikisi, jog nereikės mokėti palūkanų. Dažnai tokias sąlygas siūlo įmonės, tačiau ne visos. Yra labai svarbu, jog apie tai pasidomėtumėte prieš imdami kreditą. Neretai pasitaiko, jog suma yra sutaupoma greičiau arba norisi greičiau grąžinti ir nebebūti niekam skolingu, tokiu atveju yra labai svarbu, jog įmonė teiktų tokias paslaugas. Priešingu atveju, gali būti, jog sumą galėsite grąžinti, tačiau vis tiek reikės mokėti palūkanas. Toks variantas daugeliui netiktų, todėl būtinai tai išsiaiškinkite prieš imdami kreditą. Jeigu informacijos nėra internetinėje svetainėje, tuomet turėtumėte pasidomėti asmeniškai. Galite nuvykti į įmonę, jeigu ji turi ofisą arba galite pasidomėti telefonu. Tokią informaciją tikrai turėtų suteikti. Be to, tai turėtų būti nurodyta ir paskolos sąlygose, todėl yra labai svarbu, jog perskaitytumėte nuo pradžios iki galo. Jeigu sutartyje tai nėra paminėta, tuomet greičiausiai tokia paslauga nėra teikiama. Tuomet geriausia rinktis kitą įmonę, nebent esate įsitikinę, jog Jums tokios paslaugos nereikės ir norite mokėti nustatytas įmokas kiekvieną mėnesį. Jeigu toks variantas Jus tenkina, tuomet galite nekreipti dėmesio dėl to, jog tai nėra paminėta sutartyje. Visgi, ši sąlyga yra Jums labai naudinga. Galbūt padidins atlyginimą, tuomet greičiausiai norėtųsi sumokėti greičiau kreditą ir nepermokėti už pasiskolintus pinigus.