Ar galimi kreditai su bloga istorija?

Greitieji kreditai bei paskolos internetu šiais laikais yra dalinami lengvai ir greitai. Būtent dėl šios priežasties itin dažnai pasitaiko, jog asmenys kreditą ima ne tada, kada reikia, o tiesiog kada randa gerą pasiūlymą. Pasitaiko, jog kreditus ima tam, jog galėtų pasirinkti brangesnes atostogas, iškeltų vestuves ir taip toliau. Nors kiekvienas nori brangių atostogų, nereikėtų jų pasirinkti, jei asmuo negali to sau leisti. Kreditą reikia ne tik imti, bet ir grąžinti. Būtent dėl šios priežasties reikėtų būti itin atidžiam imant kreditą. Kreditai yra brangūs. To niekas negali paneigti. Brangūs jie tada, kada yra imamos mažos sumos. Tokiu atveju tenka mokėti dideles palūkanas. Turint daugiau nei kelis kreditus gali tekti mokėti itin dideles mėnesines įmokas. Neretai pasitaiko, jog žmonių gyvenimo kokybė nukenčia dėl mokamų įmokų. Tokiu atveju tenka ne tik keisti gyvenimo įpročius, bet ir nuolat galvoti apie tai, iš kur paimti pinigų. Neretai pasitaiko, jog asmenys negali mokėti įmokų, todėl atsiranda skolos. Skolas grąžinti gali būti itin sunku, tačiau nėra neįmanoma. Deja, bet net ir grąžinus skolas problemos neišsprendžia. Gražintos skolos nesugrąžina iki tol turėtos kredito istorijos. Jei kredito istorijoje atsirado bent keli blogi įrašai, tuomet jie liks ten visam laikui. Blogi kredito įrašai gali turėti įtakos tolimesniam kredito ėmimui. Jei blogi įrašai yra seni ir po jų yra nemažai gerų įrašų, tuomet greičiausiai teks gauti paskolą. Visgi, gali būti, jog mokamos palūkanos bus nemažos, nes kelsite riziką. Jei blogi kredito įrašai nebus seni, tuomet greičiausiai paskola arba kreditas nebus suteiktas. Taip yra dėl to, nes turint blogą kredito istoriją yra itin didelė rizika, jog įmokos vėl nebus mokamos. Net jei ir pajamos yra didesnės, vis tiek gali būti, jog paskola nebus suteikta. Kreditai su bloga istorija yra galima, tačiau ne visada. Itin svarbu yra žinoti tai, jog sugadinus kredito istoriją, gali daugiau netekti gauti kredito. Būtent dėl šios priežasties reikėtų imti kreditus itin atsargiai ir tik tada, kada iš tiesų reikia. Skolas grąžinti galima, tačiau sugrąžinti geros kredito istorijos nėra galimybės.

Kreditai su bloga istorija

Kodėl ne visiems, kurie turi blogą kredito istoriją, yra teikiami kreditai?

Kreditai internetu yra itin paklausūs. Juos ima įvairaus amžiaus žmonės, neretai net ir tada, kada nelabai reikia. Pasitaiko, jog žmonės ima kreditą, nors ir jis nėra būtinas. Neretai tiems, kurie ima kreditus neatsakinga, tenka susidurti su pasekmėmis. Mokėti itin dideles įmokas gali būti sunku. Nuo to nukenčia gyvenimo kokybė, neretai ir sveikata, nes tenka patirti itin daug streso. Po kurio laiko tenka praleisti įmokas, susidaro skolos. Skolas grąžinti yra būtina, todėl po kurio laiko skolų nelieka. Net jei asmuo ir nenori grąžinti skolų pats, vis tiek tenka. Tokiu atveju tiesiog tenka bendrauti su antstoliais. Net ir grąžinus skolas išlieka bloga kredito istorija. Turint blogą kredito istoriją gali būti itin sunku gauti kreditą ar paskolą. Taip yra dėl to, nes asmuo teikia riziką. Nemokus klientas reikalauja daug dėmesio, taip pat ir neretai tenka kreiptis į antstolius, kad padėtų išsireikalauti pasiskolintos sumos. Dažnai pasitaiko, jog bendrovės į tai atsižvelgia, tačiau vis tiek suteikia kreditą. Vartojimo kreditas ar greitas kreditas gali būti suteiktas net ir tuo atveju, jei asmuo turi blogų įrašų kredito istorijoje. Žinoma, tokiu atveju įrašai turėtų būti kiek senesni ir jų neturėtų būti itin daug. Nors kreditas ir gali būti suteiktas tokiems asmenims, nereikėtų tikėtis gerų sąlygų. Deja, bet bendrovės įvertina riziką, todėl pasiūlo ne pačias geriausias palūkanas. Jei bendrovė neteikia kredito, tuomet galima rinkti kitą variantą. Neretai tokie žmonės pasirenka kreditą su vekseliu. Toks kreditas taip pat nebus pigus, gal net brangesnis, tačiau yra teikiamas visiems.

Kaip pataisyti savo kredito istoriją?

Bloga kredito istorija gali turėti įtakos daugeliui dalykų. Pradėti reikėtų nuo to, jog nebebus galimybės imti daugiau kreditų ar paskolų, jei ir bus teikiami tai tik gerokai prastesnėmis sąlygomis. Atsižvelgti reikėtų ir į tai, jog nebus galima pirkti buitinės technikos išsimokėtinai ir taip toliau. Dėl šių priežasčių yra tiesiog būtina taisyti turimą kredito istoriją. Akivaizdu, jog senų blogų įrašų išimti galimybės nebus, tačiau yra itin svarbu, jog blogi įrašai liktų seni. Į senus blogus kredito įrašus yra kreipiamas dėmesys, tačiau kiek atlaidžiau. Jei asmuo turi blogų kredito įrašų, tačiau jie yra ganėtinai seni, o po jų seka vien tik geri įrašai, tuomet greičiausiai paskola ar kreditas bus suteiktas.