Kas yra mini paskola?

Greitos paskolos šiais laikais yra ne mažiau paklausios nei greitieji kreditai. Paskolos internetu yra itin dažnas pasirinkimas, nes gali būti suteiktos ne tik greitai, bet ir lengvai. Mini paskola yra itin maža pasiskolinta suma. Tokia suma gali siekti vos 50 eurų, 100 eurų ar vos daugiau. Dažniausiai tokią paskolą tenka grąžinti per porą mėnesį. Imti mini paskolą gali būti itin geras sprendimas, jei pinigų prireikė skubiai. Nors imti mažą sumą neatrodo rizikinga, nes įmokos yra itin mažos, dažnai žmonės per mini paskolas susigadina kredito istoriją. Neatsakingai imant kreditus ir paskolas, įmokos susidaro didelės, būtent tuomet prasideda įmokų nuolatinis praleidimas, lieka sugadinta kredito istorija. Mini paskola turėtų būti imama tik būtinu atveju, kitaip gali tekti susidurti su pasekmėmis.

Mini paskola

Ar mini paskolos yra brangios?

Neretai žmonės vengia imti paskolas dėl to, nes mano, jog jos yra brangios. Tiesa, jog greitieji kreditai ir greitos paskolos kainuoja daug. Imant mini paskolą galima gauti kiek geresnes sąlygas. Neretai pirmosios paskolos yra teikiamos nemokamai. Skolintis dažniausiai tokiu atveju galima iki 1 000 eurų ir grąžinti tenka iki 1 metų. Toks variantas daugeliui gali būti itin naudingas, tačiau nereikėtų rinktis vien dėl to, jog yra siūloma skolintis. Jei paskolos nereikia, tuomet ir nereikėtų imti. Neretai bendrovės siūlo tik nemokėti palūkanų ir pristato tai kaip nemokamą paskolą. Pasiskolinus netenka mokėti palūkanų, tačiau reikia mokėti sutarties mokestį, administracinį mokestį, kurie gali sudaryti net kelis šimtus eurų. Prieš skolinantis reikėtų itin atidžiai peržiūrėti visas sąlygas. Mini paskola gali atrodyti nebrangi, nes yra siūlomos mažos palūkanos, tačiau bendra suma susidaro tikrai nemaža. Gali tekti grąžinti perpus didesnę sumą ar net didesnę.

Kada gali tekti imti mini paskolą?

Mini paskolos yra itin dažnos. Dažnai žmonės ima jas tol, kol yra teikiamos. Kada mokamos įmokos sudaro itin didelę dalį gaunamų pajamų, tuomet žmonės negali mokėti už paskolą ir susidaro skolos. Mini paskola gali atrodyti pigi, tačiau imant daugiau nei kelias gali susidaryti itin didelės ne tik įmokos, bet ir palūkanų dydis. Daug racionaliau yra imti didesnę paskolą iš karto, tokiu atveju galima gauti geresnes palūkanas. Tačiau neretai žmonės skolinasi vis po truputį. Mini paskola nėra reikalinga tam, jog būtų atnaujintas būstas ir panašiai, nes gautos sumos tiesiog neužtenktų. Dažnai tokią paskolą ima tada, kada mėnesio gale skubiai prireikia pinigų ir panašiai. Tokios paskolos gali būti naudingos tokiu atveju, tačiau mokėti už jas reikia daug, todėl nereikėtų imti daugiau nei vieną. Dažnai mini paskola yra imama tam, jog būtų galima įsigyti brangesnį telefoną ar kompiuterį, nereikėtų tokiems dalykams imti paskolų.

Ar gali būti refinansuojamos mini paskolos?

Mini paskolos neretai yra pasiūlos ne pačiomis geriausiomis sąlygomis. Taip jau yra, jog kuo trumpesnis grąžinimo terminas bus pasirinktas, tuo didesnes palūkanas teks mokėti. Turint kelias paskolas ar kreditus gali susidaryti nemaža suma. Tokiu atveju dėl refinansavimo kreiptis yra tikrai verta. Refinansavimo metu gali būti ne tik sumažintos palūkanos, bet ir pratęstas grąžinimo terminas, taip pat galima skolintis papildomai. Paskolos gali būti refinansuojamos net ir iš skirtingų bankų ar bendrovių. Refinansavimas gali būti itin naudingas, tačiau kartais gali būti nesuteiktas. Bendrovės refinansuoja tik iki tam tikros sumos, todėl prireikus itin didelės sumos, gali būti sunku rasti bendrovę ar banką, kuris suteiktų refinansavimą. Refinansavimas teikiamas mokiems klientams geriausiomis sąlygomis. Pasitaiko, jog dėl refinansavimo kreipiasi ir ne itin mokūs klientai. Gali būti, jog asmuo kreipiasi, nes turi skolų ir tokiu būdu nori jas grąžinti. Gali būti sunku gauti refinansavimą nemokiems klientams. Refinansavimas gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, jei mokėti įmokas yra likę vos keli mėnesiai.

Kaip gauti pigesnę paskolą?

Imant paskolą yra itin svarbu, jog būtų suteiktos geriausios sąlygos. Norint gauti pigesnę paskolą, reikėtų siųsti kuo daugiau paraiškų. Kuo daugiau bendrovių pateiks pasiūlymus, tuo daugiau šansų, jog gausite geriausias sąlygas. Mažiau už paskolą tenka mokėti tiems, kurie atitinka reikalavimus. Neužtenka būti reikiamo amžiaus bei gauti pastovias pajamas. Itin svarbu turėti gerą kredito istoriją, tokiu atveju bus pateiktos geriausios sąlygos. Norint gauti mažesnes palūkanas, reikėtų užstatyti turimą turtą. Tuomet teiksite mažiau rizikos ir Jums pasiūlys mažesnes palūkanas. Žinoma, imant mini paskolą turto nereikėtų užstatyti.