Kada nėra galima paskola automobiliui?

Greitieji kreditai yra itin lengvai pasiekiami, dėl šios priežasties nemaža dalis žmonių susigadino kredito istoriją. Deja, bet net ir skolinantis mažą sumą, gali susidaryti didelės įmokos. Taip yra tada, kada asmuo turi daugiau nei kelis kreditus. Jei mokamos įmokos sudaro didelę dalį gaunamų pajamų, tuomet yra itin sunku reguliariai mokėti įmokas, būtent tokiu atveju atsiranda skolos, o net ir jas grąžinus, vis tiek lieka blogi įrašai kredito istorijoje. Turint blogą kredito istoriją gali būti itin sunku gauti paskolą geromis sąlygomis, o kartais ji apskritai nėra suteikiama. Paskola automobiliui gali būti nesuteikta būtent dėl šios priežasties. Jei asmuo turi blogą kredito istoriją, tuomet jam teks rasti kitą būdą kaip įsigyti automobilį. Paskola neretai yra nesuteikiama net ir tiems, kurie turi gerą kredito istoriją. Taip gali nutikti tada, kada asmuo neatitinka reikalavimų. Nebūtinai paskola bus nesuteikta bedarbiams ar nepilnamečiams. Gali būti, jog asmuo, kuris prašo paskolos, nori per didelės sumos. Tokiu atveju tenka tiesiog paprašyti kiek mažesnės sumos ir ji būna suteikiama. Paskolos internetu yra itin paklausios, dalis skolinasi būtent tokiu būdu. Gali būti, jog paskola nebuvo suteikta, nes prašymą siuntėte netinkamu metu. Kreditai bei greitos paskolos nėra galimi naktį, todėl visi prašymai būna tiesiog nepatvirtinti. Paskola automobiliui gali būti nesuteikta dėl daugelio priežasčių, norint žinoti tikslią priežastį, reikėtų tiesiog susisiekti su bendrove ir išsiaiškinti.

Paskola automobiliui

Kaip gauti pigesnę paskolą?

Už automobilį neretai tenka mokėti nemažą sumą, todėl daugelis nerimsta dėl to, jog imant paskolą teks mokėti ne tik už automobilį, bet ir už paskolą. Palūkanos neretai yra nemažos, todėl suma susidaro net iki tūkstančio, o neretai ir gerokai daugiau. Būtent dėl šios priežasties neretai žmonės renkasi kiek pigesnius automobilius, jog galėtų tiesiog sutaupyti ir nereikėtų mokėti už paskolą. Toks sprendimas gali būti geras, tačiau nevisada. Pasitaiko, jog žmonių įsigyti automobiliai yra ne tik pigūs, bet ir seni. Būtent dėl to dažnai juos tenka tvarkyti. Savarankiškai suremontuoti automobilį gali tik itin maža dalis žmonių, didžioji dalis moka pinigus už paslaugas. Neretai išleista suma susidaro gerokai didesnė nei suma, kurią reikėtų mokėti už paskolą. Kuo prastesnės būklės įsigyjamas automobilis, tuo daugiau teks mokėti už jo remontą ir panašiai. Geriau investuoti į kiek naujesnį ir brangesnį automobilį. Nors paskolos nėra pigios, visada galima rasti būdą kaip sumažinti jų kainą. Pradėti reikėtų nuo reikalavimų. Kuo daugiau reikalavimų atitiksite, tuo mažesnę riziką kelsite, todėl Jums bus pasiūlytos mažesnės palūkanos. Pigesnę paskolą galima gauti ir atidžiai renkantis bendrovę. Neretai bendrovės siūlo mažesnes palūkanas, tačiau netikėtai atsiranda papildomi mokesčiai, tokie kaip sutarties mokestis, administracinis mokestis ir taip toliau. Geriausia būtų siųsti paraiškas dėl paskolos į daugiau nei kelias bendroves. Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog gavote geriausias sąlygas. Pigesnę paskolą gali gauti asmuo, kuris užstatė turtą. Neretai yra leidžiama užstatyti ir turtą, kuris bus įsigytas. Norint gauti geriausias palūkanas, reikėtų apsvarstyti visus galimus variantus.

Kada nėra verta imti paskolą automobiliui?

Paskolą automobiliui lietuviai ima ne itin dažnai. Deja, bet lietuviai yra labiau linkę įsigyti pigesnius automobilius ir nuolat skirti pinigų jų remontui nei įsigyti brangesnius, bet naujesnius automobilius, kurie yra puikiai tinkami kelionėms. Nors paskolos automobiliui nėra dažnai imamos, pasitaiko, jog žmonės ima paskolas automobiliui net ir tada, kada jų nereikėtų imti. Jei automobilis kainuoja nedaug ir asmuo galėtų jam sutaupyti per pusę metų ar per vos ilgesnį laikotarpį, tuomet nėra racionalu imti paskolą ir mokėti už automobilį gerokai brangiau. Tais atvejais, kada galima lengvai sutaupyti, nereikėtų imti paskolos automobiliui. Nereikėtų imti paskolos ir tokiu atveju, jei planuojama įsigyti automobilį, kurio vertė yra itin didelė, tačiau asmens pajamos yra vidutiniško dydžio. Vien dėl to, jog paskola bus suteikta tai dar nereiškia, jog ją reikėtų imti. Nereikėtų imti paskolą itin brangiam automobiliui ir mokėti už jį 7 metus ar net ilgiau įmokas, kurios sudarytų didelę dalį Jūsų gaunamų pajamų. Perkant automobilį reikėtų atsižvelgti į esamą situaciją. Jei teisės buvo neseniai išlaikytos, tuomet nereikėtų imti paskolą naujam automobiliui. Deja, bet pirmuosius automobilius naujiems vairuotojams yra dažniausiai sunku išlaikyti be naujų defektų. Paskolą automobiliui reikėtų imti tik tuo atveju, jei esate tikri, jog automobilis nėra per brangus ir laisvai galėsite mokėti įmokas.