Ar galimos paskolos per 15 minučių?

Retai nutinka, jog paskolą reikia imti čia ir dabar. Dažniausiai žmonėms nereikia skolintis skubiai ir gali išsirinkti bendrovę, kuri siūlytų mažiausias palūkanas ir geriausias sąlygas. Nepaisant to, žmonės vis tiek skuba skolintis. Dažnai ne tik pasirenka pirmą pasitaikiusią bendrovę, bet ir tikisi paskolą gauti kuo greičiau. Toks skubėjimas gali turėti rimtų pasekmių, nes gali būti suteiktos didelės įmokos ir bus sunku mokėti reguliariai, todėl gali atsirasti skolos ir likti sugadinta kredito istorija. Neretai bendrovės žada suteikti paskolą vos per kelioliką minučių. Būtent tokie pažada neretai pritraukia klientus. Iš dalies greituosius kreditus teikiančios bendrovės išpildo duodamus pažadus. Per kelioliką minučių galima gauti atsakymą į siųstą paraišką. Po keliolikos minučių bus atsakyta ar suteiks paskolą, jei suteiks, tuomet kokias sąlygas pasiūlys. Taigi, paskolos per 15 minučių nesuteiks, tik pateiks asmeninį pasiūlymą. Reikėtų atsižvelgti, jog paskolos suteikimas dažniausiai nėra ilgas procesas. Gavus pasiūlymą, galima siųsti prašymą dėl paskolos. Tuomet po kurio laiko pasiskolinta suma pasieks sąskaitą. Gali būti, jog tai užtruks kelioliką minučių, gali trukti ir kelias valandas. Atsižvelgti reikėtų ir į tai, jog paskolos internetu nėra dalinamos nakties metu, nes to neleidžia įstatymas. Laukti gali tekti tikrai gerokai daugiau nei kelioliką minučių.

Paskolos per 15 minučių

Kada reikia imti paskolą?

Greitos paskolos yra itin dažnas pasirinkimas. Kaip ir greitas kreditas, tokios paskolos yra teikiamos greitai ir lengvai, o skolintis galima iki kelių tūkstančių ir iki kelių metų. Tokia paskola gali būti naudinga tada, kada reikia skubiai pasiskolinti, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog paskola nėra nemokama. Dažniausiai už paskolą tenka mokėti nemažas palūkanas ir papildomus mokesčius. Greitos paskolos kartais gali būti suteikiamos nemokamai. Toks pasiūlymas gali būti pateiktas naujam klientui, žinoma, skolintis greičiausiai bus galima tik iki 1 000 eurų. Tokiu pasiūlymu nereikėtų pasinaudoti, jei paskolos nereikia. Vien dėl to, jog skolina, dar nereiškia, kad reikia skolintis. Neretai nemokama paskola reiškia, jog neteks mokėti palūkanų, tačiau reikės mokėti sutarties mokestį, taip pat ir administracinį mokestį. Kada greitos paskolos siūlomos sumos neužtenka, galima rinktis vartojimo paskolą. Tokia paskola gali būti pasiūlyta net iki 20 000 eurų ar net daugiau. Pasirinkus tokią paskolą galima ne tik įsigyti brangesnį automobilį, bet ir panaudoti būsto remontui ar verslo pradžiai. Yra žmonių, kurie paskolą ima atostogoms, vestuvėms ar spintos turinio atnaujinimui. Paskolos nereikėtų imti tokiems dalykams. Už paskolą reikia mokėti, todėl esant galimybei sutaupyti, nereikėtų imti paskolos. Jei negalite sutaupyti pakankamos sumos norimoms atostogoms, tuomet tiesiog reikėtų sumažinti norus. Paskolas reikėtų imti atsakingai.

Kaip išvengti didelių palūkanų?

Neretai žmonės baiminasi imti paskolą dėl palūkanų. Nėra paslaptis, jog greituosius kreditus teikiančios bendrovės siūlo itin dideles palūkanas ir papildomus kitus mokesčius, tokius kaip sutarties mokestis, administracinis mokestis ir taip toliau. Norint, jog būtų pasiūlytos kuo geresnės palūkanos, reikia atitikti kuo daugiau reikalavimų. Kuo mažiau asmuo atitinka, tuo daugiau rizikos jis teikia, todėl jam yra suteikiamos didesnės palūkanos. Jei asmuo turi blogų įrašų kredito istorijoje ar skolų, tuomet jam bus pasiūlytos gerokai didesnės palūkanos nei tam, kuris turi gerą kredito istoriją. Mažesnes palūkanas galima gauti ir užstatant turimą turtą. Tokiu atveju bendrovei teiksite mažiau rizikos, todėl bus pasiūlytos mažesnės palūkanas. Žinoma, toks variantas nėra daugeliui tinkamas, nes itin dažnai skolinasi žmonės, kurie arba neturi nekilnojamo ar kilnojamo turto, arba jis yra jau užstatytas. Jei mokamos palūkanos yra per didelės, tuomet galima kreiptis dėl refinansavimo. Refinansavimas yra puikus būdas ne tik sumažinti palūkanas, bet ir pratęsti grąžinimo terminą bei pasiskolinti papildomai. Žinoma, jei mokamos įmokos yra per didelės, nereikėtų skolintis papildomai. Turint gerą kredito istoriją, refinansavimas yra suteikiamas itin lengvai ir geriausiomis sąlygomis. Tačiau pasitaiko, jog dėl refinansavimo kreipiasi ir tie, kurie jau susigadino kredito istoriją ir turi skolų. Tokiu atveju gali tekti ilgai paieškoti, kas suteiks refinansavimą, tačiau rasti tikrai galima. Refinansavimas yra itin naudingas ir dėl to, jog gali refinansuoti visas paskolas bei kreditus. Turint daugiau nei kelias paskolas iš skirtingų bankų ar bendrovių, gali būti nesunku pasimesti. Daug paprasčiau bendrauti ir mokėti tik vienai bendrovei. Itin svarbu yra atsakingai rinktis bendrovę, jog neprireiktų refinansavimo. Paskolas imti reikėtų tik tada, kada jos yra būtinos, o ne kiekvieną kartą, kada norima prekė yra kiek per brangi.