Ar galimos paskolos su skolomis?

Greitieji kreditai ir greitos paskolos yra dalinami itin lengvai. Neretai žmonės naudojasi tokiomis paslaugomis be saiko ir po kurio laiko tenka susidurti su tuo, jog mokamos įmokos yra per didelės ir ne tik kenkia gyvenimo kokybei, bet ir negali būti sumokėtos. Tokiu atveju atsiranda skolos, yra sugadinta kredito istorija. Paskolos su skolomis neturėtų būti teikiamos, tačiau neretai paskolą gali imti ir tokie asmenys. Imti paskolą, kada mokamos įmokos yra per didelės ir turima skolų, yra neracionalu, nors kartais gali būti naudinga. Pasitaiko, jog dėl paskolos yra kreipiamasi tam, kad būtų grąžinta skola ir paskola. Imant paskolą ilgesniam terminui, gali tekti mokėti mažesnes įmokas. Žinoma, pasirinkus tokį variantą reikėtų tiksliai apskaičiuoti, jog nesusidarytų dar daugiau skolų. Imti paskolą tokiu atveju gali būti naudinga, tačiau itin rizikinga. Paskolos su skolomis nėra teikiamos žinomose bendrovėse, nebent skolos yra itin mažos, todėl galiu būti, jog paskolą imti bus rizikinga ir ji nebus pateikta geromis sąlygomis, nes ją teiks mažai žinoma bendrovė. Tokios bendrovės nesulaukia daug klientų, todėl negali pasiūlyti gerų sąlygų. Turint skolų reikėtų vengti imti dar vieną paskolą ir verčiau reikėtų rinktis refinansavimą. Refinansavimas gali būti itin geras pasirinkimas, nes jo metu beveik nėra rizikos. Refinansuojamos gali būti visos paskolos ir kreditai. Refinansavimo metu gali būti ne tik sumažintos palūkanos, bet ir pratęstas grąžinimo terminas bei yra galimybė pasiskolinti papildomai. Tokiu atveju, kada yra turima skolų, refinansavimas yra geriausias sprendimas. Pasiskolinus papildomai gali būti padengta ne tik paskola, bet ir skolos. Pratęsus grąžinimo terminą, sumažėja įmokos. Taip pat galima tikėtis, jog bus sumažintos palūkanos. Žinoma, turint blogą kredito istoriją ir skolų, gali būti, jog nebus sumažintos palūkanos. Gali būti, jog refinansavimą apskritai bus sunku gauti, tačiau įmanoma.

Paskolos su skolomis

Ar turint skolų yra brangesnės paskolos?

Už paskolą visada tenka mokėti. Mokėti tenka už palūkanas, taip pat ir sutarties mokestį, administracinį mokestį ir taip toliau. Palūkanų procentas priklauso nuo to, kiek rizikos teikia klientas. Jei klientas turi gerą kredito istoriją, tuomet galima tikėtis, jog bus pasiūlytos geriausios sąlygas. Turint blogą kredito istoriją ir skolų teks mokėti daugiau. Dažniausiai nėra teikiamos paskolos tiems, kurie turi skolų, tačiau net jei ir paskola yra suteikta, greičiausiai nebus racionalu imti tokią paskolą, nes reikės grąžinti gerokai didesnę sumą. Turint blogą kredito istoriją ar skolų, gali tekti kreiptis dėl paskolos su vekseliu. Bankai bei bendrovės gali neteikti tiems, kurie nėra mokūs. Paskola su vekseliu yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie turi sugadinta kredito istoriją. Paskolą su vekseliu gali gauti net ir turintys itin blogą kredito istoriją ar daug skolų. Taip yra dėl to, nes į kredito istoriją tiesiog nėra atsižvelgiama. Žinoma, imti tokią paskolą gali būti naudinga, jei reikia pasiskolinti, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog ją ima tik tie, kurie neturi kito pasirinkimo. Paskola su vekseliu neretai yra vienintelis pasirinkimas, todėl ir asmenys bei įmonės, kurie siūlo paskolą su vekseliu, pateikia ne itin geras sąlygas. Būtent dėl šios priežasties dažnai imti paskolą nėra verta, tuo labiau turint skolų. Kitas trūkumas yra nepatikimumas. Paskolą su vekseliu teikia privatūs asmenys arba nežinomos įmonės. Būtent dėl šios priežasties gali būti itin rizikinga imti tokią paskolą. Žinoma, gali rasti instituciją, kuri yra sukaupusi informaciją apie asmenis, kurie teikia tokias paskolas. Tai sumažina riziką, tačiau vis tiek nieko negarantuoja. Turint skolų nereikėtų rinktis paskolos, padėti gali tik refinansavimas.

Kaip grąžinti skolas be paskolos?

Neretai žmonės ima dar vieną paskolą ar kreditą, kai yra įklimpę į skolas ir nebegali mokėti įmokų vien dėl to, nes mano, jog tai yra vienintelė išeitis. Paskola nepadidina asmens gaunamų pajamų, o tik sumažina jas. Būtent dėl šios priežasties nereikėtų rinktis dar vienos paskolos. Geriausias sprendimas tokiu atveju yra papildomas darbas. Tokiu atveju bus galima ne tik mokėti įmokas, bet ir po truputį grąžinti skolas. Žinoma, geriausias sprendimas yra refinansavimas, tačiau jis gali būti nesuteiktas visiems, kam tai yra reikalinga. Būtent dėl šios priežasties reikėtų tiesiog rasti papildomą darbą, kad ir ne pagal specialybę. Papildomos pajamos gali būti itin geras sprendimas tokiu atveju. Turint skolų nereikėtų imti paskolos, nes gali būti, jog tokiu atveju susidarys tik dar daugiau skolų.