Paskolų refinansavimas su bloga kredito istorija

Šiais laikais norint gauti greitą kreditą užtenka tik turėti pastovias pajamas ir būti pilnamečiui. Greitieji kreditai yra dalinami itin lengvai, todėl žmonės juos ima piktnaudžiaudami ir nesuprasdami apie galimas pasekmes. Imant mažas sumas gali pasirodyti, jog paskola yra nebrangi, kadangi įmokos nėra didelės. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog kuo mažesnis yra paskolos ar kredito dydis, tuo didesnes palūkanas tenka mokėti. Kai yra paimti daugiau nei keli kreditai, tuomet dažnai pasitaiko, jog žmonės nebegali jų mokėti ir tuomet lieka skolos. Skolas grąžinti yra sunku, tačiau įmanoma. Tačiau net ir grąžinus skolą, vis tiek lieka bloga kredito istorija. Jos pataisyti jau nebėra galimybės. Galima tik tikėtis, jog po kurio laiko įrašai bus pakankamai seni, jog jie turėtų tik mažą įtaką paskolos gavimui. Visgi, jei kreditai dar nebuvo grąžinti, tuomet greičiausiai mintys sukasi ne apie papildomą paskolą, bet apie refinansavimą. Visi žino, jog refinansavimas yra puiki galimybė gauti ne tik mažesnes palūkanas, bet ir pratęsti grąžinimo laikotarpį, pasiskolinti papildomai. Paskolų refinansavimas su bloga kredito istorija yra galimas, tačiau jį gauti nėra lengva. Refinansavimą bendrovės siūlo, nes nori pritraukti naujų klientų. Turbūt nėra bendrovės, kuri norėtų turėti nemokius, nuolat nesklandumus keliančius klientus. Dėl šios priežasties gali būti, jog turimi blogi kredito įrašai turės įtakos refinansavimo procesui. Gali būti, jog bus atmestos daugiau nei kelios paraiškos, todėl svarbu yra išsiųsti jų kuo daugiau. Pasitaiko, jog refinansavimas yra suteikiamas net ir tiems, kurie turi skolų, todėl turint blogą kredito istoriją tikrai galima tikėtis, jog bus pasiūlytas refinansavimas.

Paskolų refinansavimas su bloga kredito istorija

Norint gauti refinansavimą yra itin svarbu atitikti kuo daugiau reikalavimų. Jei asmuo turi blogą kredito istoriją ir neatitinka kitų reikalavimų, tuomet galima nesitikėti geriausios. Pradėti reikėtų nuo amžiaus ir gaunamų pajamų. Jei jau buvo suteikta paskola ar greitas kreditas, tuomet greičiausiai esate tinkamo amžiaus, jog gautumėte refinansavimą. Jei gaunamos pajamos pastaruoju metu sumažėjo, tuomet gali būti, jog refinansavimas nebus suteiktas, kadangi kelsite riziką. Norint gauti refinansavimą, svarbu atsižvelgti ir į tai, kokias sąlygas turite dabar. Jei mokamos palūkanos yra nedidelės, tuomet gali būti, jog kreiptis dėl refinansavimo net nėra verta. Pasitaiko, jog bendrovė pasiūlo tokias pačias palūkanas ar net didesnes. Nereikėtų tikėtis, jog jos bus mažinamos tol, kol palūkanų neliks. Kiekviena bendrovė turi įsitikinti, jog Jūs teiksite naudą ir tik tuomet teikti refinansavimą. Gauti refinansavimą gali būti nelengva tiems, kurie neatitinka arba ne pilnai atitinka reikalavimus.

Kada neverta rinktis refinansavimo?

Pasitaiko tokių atvejų, kai yra neverta kreiptis dėl refinansavimo. Jei įmokas liko mokėti vos kelis mėnesius, tuomet greičiausiai neverta rinktis refinansavimą. Refinansavimas gali būti itin naudingas, tačiau gali būti, jog jis net nebus suteiktas dėl kelių mėnesių. Neverta kreiptis tada, kada esate patenkintas turimomis sąlygomis. Jei tenkina ne tik palūkanos, bet ir likusios sąlygos, tuomet nėra tikslo kreiptis dėl refinansavimo. Jei Jums pasiūlytos itin geros sąlygos, tuomet greičiausiai geresnių sąlygų Jums niekas nesuteiks ir bus tik sugaištas laikas. Neverta rinktis refinansavimo, jei Jūsų pajamos gerokai sumažėjo. Jei imdamas paskolą ar kreditą uždirbote gerokai daugiau nei dabar, tuomet greičiausiai neverta bandyti gauti refinansavimą, nes jis nebus suteiktas.

Ką daryti, jei refinansavimas nesuteiktas?

Retai, tačiau pasitaiko, kada refinansavimas nėra suteikiamas. Nors bendrovės siūlo refinansavimą, jog galėtų sulaukti daugiau klientų, ne visi klientai yra laukiami. Tie, kurie yra nemokūs, turi skolų ar blogą kredito istoriją, gali tikėtis, jog specialisto sprendimas nebus jam itin palankus. Jei refinansavimas nėra suteiktas, reikėtų išsiaiškinti, kodėl jis nebuvo suteiktas. Jei dėl blogų kredito įrašų, tuomet reikėtų tiesiog palaukti, kol jie bus kiek senesni ir tuomet vėl kreiptis dėl refinansavimo. Jei refinansavimas nėra suteikiamas, nes šiuo metu nėra gaunamos pastovios pajamos arba jos yra itin mažos, tuomet reikėtų palaukti, kol pajamos padidės. Jei refinansavimas buvo pasiūlytas, tačiau ne tokiomis geromis sąlygomis, kokių tikėjotės, tuomet greičiausiai teks ieškoti kitos bendrovės. Itin svarbu yra atitikti kuo daugiau reikalavimų. Tokiu atveju galima tikėtis, jog bus suteiktas refinansavimas itin geromis sąlygomis. Priešingu atveju refinansavimas gali būti arba nesuteiktas, arba nebus pasiūlytos itin geros sąlygos. Svarbu ir tai, jog būtų kreipiamasi į kuo daugiau bendrovių. Tokiu atveju bus galima išsirinkti geriausią variantą.