Kas yra vartojimo kreditas ir kam jis reikalingas?

Vartojimo kreditai yra kreditai, kurių suma gali siekti net kelioliką ar keliasdešimt tūkstančių. Tokie kreditai įprastai yra kiek didesni nei įprasti kreditai. Dažniausiai kreditus internetu galima pasiskolinti vos kelis šimtus ar tūkstančius, vartojimo kreditai yra didesni. Tai itin puikus variantas tiems, kurie nori įsigyti automobilį ar daryti būsto remontą, tačiau neatitinka banko reikalavimų arba jau turi paskolą, todėl bankai siūlo itin dideles palūkanas. Tokiu atveju, tokie kreditai yra puikus sprendimas. Jų privalumas yra ir tai, jog juos gauti yra lengviau ir greičiau. Vartojimo kreditus gali beveik visi, kurie turi darbą. Jiems nėra taikomi itin dideli reikalavimai, tai yra itin patogu ir naudinga. Imant tokį kreditą Jums nereikės stovėti ilgai eilėse, konsultuotis su specialistu, nereikės laukti ilgai atsakymo. Dažniausiai atsakymas būna pateikiamas tą pačią dieną, tačiau kartais gali tekti palaukti kiek ilgiau. Vartojimo kreditas yra itin patogus tiems, kuriems pinigų reikia skubiai, nes atsakymo nereikia laukti ilgai. Galbūt išsirinkote savo svajonių automobilį, tačiau bijote, jog greitai jį nupirks kitas pirkėjas. Tokiu atveju vartojimo kreditai yra itin puikus sprendimas. Labai svarbu, jog prieš imant kreditą pasidomėtumėte, jog netektų mokėti per didelių palūkanų. Visgi, jeigu suklydote ir kreipėtės ne į tą įmonę, labai liūdėti nereikėtų, nes kreditai visada gali būti refinansuojami, svarbu tik tai, jog nepatingėtumėte paieškoti įmonės, kuri Jums pateiks geresnį pasiūlymą ir tuomet pasinaudotumėte paslaugomis. Vartojimo kreditas gali būti itin reikalingas ir tiems, kuriems pinigų prireikė skubiu atveju. Galbūt kas nors nutiko arba norite pradėti verslą, tačiau joks bankas nenori suteikti paskolos, nes mano, jog Jūsų idėja nėra pakankamai gera, tokiu atveju, Jūs galite tiesiog imti vartojimo kreditą, nes jį gauti yra daug paprasčiau.

Ar visi gali gauti vartojimo kreditą?

Didžioji dalis žmonių žino, jog gauti kreditą internetu yra daug paprasčiau nei banke. Ne tik laiko atžvilgiu, tačiau ir reikalavimų. Bankai dažnai iškelia itin aukštus reikalavimus, kurių neatitikus paskola nėra suteikiama arba suteikia ją itin aukštomis palūkanomis. Kreditai įmonėse yra teikiami lengvesnėmis sąlygomis, tačiau vis tiek ją gauti gali kilti sunkumų. Yra labai svarbu, jog žmogus, kuris skolinasi būtų mokus. Priešingu atveju, įmonė gali pasiūlyti nemažas palūkanas. Taip pat, yra svarbu, jog neturėtų daug paskolų arba bent jau, kad jos nesudarytų beveik pusės pajamų. Yra labai svarbu, jog asmuo būtų pilnametis ir gautų pastovias pajamas. Tačiau, internetu įsigyti kreditą galima net ir tokiems asmenims, kurie yra šešiolikos ir darbo patirties visiškai neturi. Žinoma, tokiems asmenims greičiausiai bus taikomos itin didelės palūkanos ir kredito imti nesinorės, nes teks mokėti itin daugiau už jį. Kartais tokiai atvejais yra kur kas lengviau pasiskolinti iš pažįstamo nei mokėti itin dideles palūkanas. Jeigu ruošiates imti vartojimo kreditą, būtinai turite pasidomėti įmonių keliamais reikalavimais, kuo daugiau jų atitiksite, tuo daugiau šansų, jog Jūsų įmokos bus mažesnės. Todėl, turite būti tikras, jog esate geriausias kandidatas kreditui, kitaip jo imti nelabai apsimoka. Jeigu mokėti reikės itin didelį procentą pasiskolintos sumos, tuomet geriau rinktis kitus variantus. Galite palaukti, kol atitiksite daugiau reikalavimų arba pasiskolinti iš pažįstamo. Tik pačiu blogiausiu atveju, jeigu kitų nėra, imkite kreditą didesnėmis palūkanomis. Tačiau tokiu atveju, vos paėmę mąstykite apie refinansavimą, juk niekam nesinori permokėti.

Ar vartojimo kreditą būtina imti savo vardu?

Jeigu reikalavimų neatitinkate, turbūt pradedate ieškoti kitų variantų. Vienas iš jų yra prašyti kitų pagalbos, jog imtų kreditą savo vardu. Tai yra itin rizikinga ir nepatartina. Imti kreditą dėl kito žmogaus gali būti labai prastas sprendimas, juolab, jeigu nėra jokio užstato ar dar blogiau užstatas yra Jūsų. Prašydami žmogaus tokios pagalbos jį pastatysite į labai nepatogią situaciją. Visgi, jeigu su šiuo žmogumi esate itin artimi, tuomet galimas variantas. Galbūt tai vyras ar moteris, su kuriuo gyvenate kartu ir turite santykius bei planuojate gyvenimą kartu. Tačiau tikrai nepatartina priimti tokius sprendimus dėl draugų ar kolegų. Gali būti taip, jog kreditu pasinaudos, tačiau net nesiruoš jo grąžinti ir tokiu atveju Jūs niekaip neįrodysite, jog kreditą ėmėte ne sau, o pažįstamam. Galima pasirašyti sutartį su pažįstamu, jog jam skolinate pinigus, tokiu atveju, jeigu jis nebenorės grąžinti, galėsite jį paduoti į teismą ir tokiu būdu atgauti savo pinigus. Tačiau tai yra labai rizikinga ir geriau neįsipareigoti už kitus. Tai būtų geriausias variantas. Jeigu Jūsų prašo tokios paslaugos, maloniai atsiprašykite, o jeigu Jūs svarstote prašyti žmogaus, jog padarytų tokią paslaugą, tuomet turėtumėte užtikrinti visas garantijas, jog tikrai visą sumą grąžinsite.

vartojimo kreditas

Per kiek laiko galima grąžinti vartojimo kreditą?

Vartojimo kredito grąžinimo laikotarpis priklauso nuo įmonės, į kurią kreipiatės. Visos įmonės siūlo skirtingas sumas ir skirtingą grąžinimo laikotarpį. Gali būti, jog viena įmonė Jums pasiūlys kreditą grąžinti nuo 6 mėnesių iki 96 mėnesių, kuri gali pateikti kitokį pasiūlymą, tai priklauso nuo pačios įmonės strategijos. Kuo ilgesniam laikui imate kreditą, tuo daugiau teks už ją mokėti. Imant trumpesniam laikotarpiui įmokos bus didesnės, tačiau kreditą grąžinsite ne tik greičiau, tačiau ir būsite sumokėję mažiau už palūkanas. Jeigu skolinatės apie 3000 eurų tikrai nepatartina jį imti daugeliui metų, nes tokiu atveju Jums reikės mokėti labai daug palūkanų ir taip sumokėsite didelę dalį pasiskolintos sumos. Geriausiai prieš imant kreditą pačiam skaičiuoti ir tuomet priimti geriausią sprendimą. Žinoma, jeigu skubate imti kreditą gali būti, jog neturite tam laiko, tačiau tai yra itin svarbu, jeigu norite mėgautis greitu kreditu su geromis sąlygomis. Priešingu atveju, gali tekti gailėtis permokėjus.

vartojimo kreditas

Į kokias sąlygas reikėtų atsižvelgti imant vartojimo kreditą?

Imant vartojimo kreditą yra itin svarbu, jog būtumėte išsirinkę tinkamą įmonę. Kai kurios įmonės tiesiog siūlo didesnes palūkanas, nes nori labiau pasipelnyti. Neverta kreiptis į tokią įmonę, nes yra įmonių, kurios siūlo geresnes sąlygas. Atkreipti dėmesį reikėtų į daugelį dalykų. Visų pirma, atsižvelkite į sąlygas. Labai svarbu tai ar galima grąžinti kreditą anksčiau, ar galima ilginti laiką ar trumpinti. Yra daugelis dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Todėl, geriausia perskaityti sutartį itin atidžiai ir tik tuomet nuspręsti ar ją pasirašyti. Nesijauskite prastai, jeigu nuspręsite nepasirašyti sutarties. Jūs imate kreditą ir tai yra itin rimtas žingsnis, todėl neturėtumėte pasirašyti vien todėl, jog jaučiasi spaudimą iš specialisto. Tai yra Jūsų pasirinkimas, net jeigu užtrukdėte specialistą valandą ar daugiau, vis tiek galite tiesiog išeiti, net jeigu jau yra parengta sutartis. Kol jos nepasirašėte, tol galite tiesiog išeiti ir ieškoti kitos įmonės, kuri pasiūlytų Jums geresnes sąlygas.

Kaip elgtis, jeigu pakėlė palūkanų dydį?

Jeigu pas specialistą sutarėte dėl kitokių sąlygų nei parašyta sutartyje, Jūs galite jos tiesiog nepasirašyti arba liepti sutartį pakeisti. Jeigu sutartį keisti atsisakys, tuomet Jūs galite tiesiog išeiti. Visgi, jeigu palūkanas pakėlė jau pasirašius sutartį, tuomet gali atrodyti, jog sprendimo daugiau nebėra. Jau esate pasirašęs sutartį ir nebegalite jos nutraukti. Tokiu atveju yra labai svarbu, jog sutartyje būtų paminėta tai, jog kreditą galima grąžinti vartojimo kreditas anksčiau. Tuomet Jums nebereikės mokėti palūkanų, tik likusią sumą. Tuomet, galite tiesiog kreiptis į kitą įmonę, kuri teikia kreditus ir paimti sumą, kurios reikės padengti kreditui. Tuomet būsite įsipareigojęs kitai įmonei, kurios sąlygas šį kartą būsite perskaitęs atidžiau. Tai yra itin geras variantas, tačiau tai gali užimti nemažai laiko. Yra ir paprastesnis variantas, Jūs galite tiesiog rasti įmonę ar banką, kuris refinansuos Jūsų kreditą geriausiomis sąlygomis. Tai yra itin puikus būdas gauti geriausias sąlygas, ypač mažas palūkanas. Jeigu jau gavote tokį pasiūlymą, tuomet galite džiaugtis ir palikti visą darbą įmonės specialistui. Jums nereikės daryti nieko, tik pasirašyti naują sutartį ir džiaugtis išvengus mokėti didesnes palūkanas. Įmonei, pateikusiai didesnes palūkanas tai gali būti itin didelis nuostolis. Jeigu didžioji dalis klientų išeis, jie gali tiesiog bankrutuoti. Todėl gali prieš prašant kitų bankų ar įmonių refinansuoti Jūsų kreditą, tiesiog užsiminti specialistui, jog jeigu negrąžins ankstesnių palūkanų, Jūs atsisakysite jų paslaugų. Gali būti, jog specialistas atsižvelgs į tai ir patenkins Jūsų norus.

vartojimo kreditas

Ką daryti, jeigu Jūsų netenkina vartojimo kreditų sutartis?

Jeigu pasirašėte vartojimo kredito sutartį skubėdamas ir dabar gailitės, jog kreipėtės į būtent šią įmonę, yra keli variantai. Jūs galite kreiptis į kitus bankus ar įmones dėl paskolos refinansavimo. Tai yra itin puikus būdas, jeigu norite gauti mažesnes palūkanas. Taip pat, galite imti kitą kreditą ir padengti sumą. Tačiau, jeigu sutartyje yra nurodyta, jog kredito negalima grąžinti anksčiau arba nėra paminėta to iš viso, tuomet gali būti sunkiau. Tokiu atveju, gali būti itin sunku gauti refinansavimo. O kitų variantų gali nebūti. Tokiu atveju gali Jums tekti mokėti tokias palūkanas, kokios bus nurodytos. Todėl yra itin svarbu, jog sutartis būtų perskaityta iki galo ir kiekviena sąlyga būtų aiškiai išnagrinėta. Priešingu atveju, gali tekti gailėtis ir mokėti itin didelę sumą.

Iki kiek galima skolintis, jeigu imamas vartojimo kreditas?

Imant vartojimo kreditą gali skolintis nemažas sumas. Suma gali siekti nuo tūkstančio iki keliasdešimt tūkstančių. Tai priklauso nuo įmonės, kuri teikia kreditus. Tai yra itin puikus variantas tiems, kuriems reikia didelės sumos greitai. Tokios įmonės dažnai yra reklamuojamos įvairiuose internetinėse svetainėse, tokiose kaip automobilių pardavimo svetainės, plastinė chirurgija, parduotuvės, kuriose yra brangesnės prekės. Toks kreditas yra itin naudingas, tačiau vartojimo kreditas įmones reikia rinktis itin atsargiai. Yra įmonių, kurios tiesiog nori pasipelnyti ir prašo itin didelių palūkanų, į tokias nereikėtų kreiptis, nes jos yra nesąžiningos ir nepatikimos. Geriau kreiptis į įmones, kurios ne tik pelnosi, bet ir atsižvelgia į klientus. Tokias įmonės kartais pateikia itin gerų pasiūlymų, jog sulauktų naujų lojalių klientų. Dažnai tokios įmonės pirmam kreditui pasiūlo itin mažas palūkanas, nes žino, jog klientas norės vėl kreiptis pas juos. Tokios įmonės dažniausiai yra labiau patikimos ir galite būti tikri dėl geresnių sąlygų.